O nas

O nas

Radziecki Zenit ze standardowym Heliosem, kilka rolek czarno białego Ilford’a i niezliczone godziny przy czerwonym świetle ciemni. Tak zaczęła się dawno temu moja przygoda z fotografią. Choć od tych chwil minęło sporo czasu, a sprzęt fotograficzny zmienił się z puszek wymagających przemyślanych kadrów, w karabiny maszynowe pozwalające wyzwalać migawkę z prędkością światła, staram się wracać do czasów, gdy zdjęcia budziły się do życia w ciemnych czterech ścianach przesączonych zapachem chemii. Jednocześnie próbuję nadążyć za nowinkami, jakimi obdarza nas współczesna technika. Na szafie zakurzony stary Zenit z niedokończonym negatywem czeka na zrobienie jednego kadru, a w torbie sprzęt cyfrowy, który wymaga ode mnie zapełnienia kilku kart pamięci. Wszystko to jest cenne, ponieważ wszystko to pozwala zatrzymać czas.

Nazywam się Michał Figura i chciałbym zaprosić Państwa do świata fotografii, który towarzyszy memu życiu od najmłodszych lat, który pozwala przypomnieć sobie momenty odległe i te bliższe. Pierwszych przyjaciół, początki Miłości, chwile wyjątkowe i niepowtarzalne.
Oferuję Państwu reportaż z jednego z najpiękniejszych dni w Waszym życiu, na którym postaram się, by żadna z chwil nie została tylko wspomnieniem zza mgły, lecz obrazem który będziecie mogli pokazać swoim dzieciom, wnukom, przyjaciołom czy nowym znajomym.

Szczegółowy cennik oraz warunki współpracy prześlę po wcześniejszym kontakcie mailowym lub telefonicznym.